Živá historie - Krajina tří srdcí

Sportovní možnosti

Tenisové kurty s umělým povrchem

V roce 1999 byly v obci Paseka vybudovány dva tenisové kurty s umělým povrchem, které slouží k širokému sportovnímu vyžití. Na tomto speciálním povrchu lze bez problémů hrát i volejbal či nohejbal. V září 2000 byly kurty doplněny tréninkovou tenisovou zdí a street-ballovým košem. V areálu je instalováno umělé osvětlení kurtů.


Klasické fotbalové hřiště

Fotbalové zázemí v Pasece je bezesporu na velmi vysoké úrovni. SK Sokol Paseka má k dispozici budovu v areálu hřiště, ve které jsou umístěny šatny pro hráče, rozhodčí, hlasatelna, sociální zařízení, rychlé občerstvení a konferenční místnost. Hřiště má rozměr standardní rozměr 55 x 110 m. V jeho těsné blízkosti (kolmo na jižní straně) je umístěno tréninkové hřiště. Součástí areálu jsou 3 tribuny pro diváky a množství laviček. Počet diváků k sezení je cca 200. V roce 2006 došlo ke kompletní rekonstrukci trávníku.


Antuková ovál s hřištěm na mini – kopanou

Malý antukový ovál se nachází v blízkosti základní školy a byl vybudován zejména pro potřeby základní školy a mateřské školy. Uvnitř je zatravněn a plocha může sloužit např. jako hřiště na mini-kopanou. V areálu dále najdete pískové doskočiště, průlezky a šplhací tyče. Je volně k dispozici bez poplatku.


Lyžařský vlek Karlov

I v zimě si vyznavači lyžování přijdou na své. V chatové části Paseka-Karlov se nachází lyžařský vlek s umělým osvětlením. Na místě je možné využít služeb lyžařské školy (více informací na www.envy-ski.cz).


Koně – Karlov

Zveme vás k návštěvě stáje EN VOGUE v Karlově u Paseky, kde se můžete učit jezdit na koních a nebo si vyjet do krásné přírody okolních lesů. K dispozici jsou ochranné helmy, písčitá jízdárna a možnost občerstvení v klubové hospůdce. Více informací vám poskytneme na telefonu 608 975 390, 585 054 908. Vyjížďky pořádáme většinou od 9.00-12.00 14.00-18.00, výcvik na jízdárně je po čtvrt hodinách, možnost ustájení koní v boxech.


Asfaltová více účelová plocha

V obecní části Paseka - Sanatorium je možné využít asfaltovou víceúčelovou plochu, která může sloužit zejména na hraní nohejbalu, volejbalu, tenisu apod. Použití není zpoplatněno.Posilovna

V obci Paseka je pro Vás k dispozici posilovna občanského sdružení „Sport pro všechny“, která nabízí množství strojů k protažení, tréninku a získání dobré fyzické kondice.


Tato akce byla spolufinancována z krajských prostředků a z prostředků Strukturálních fondů
Evropské unie prostřednictvím Společného regionálního operačního programu.

webdesign iStudio 2006+